Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка, Прочие услуги, Черновцы, цена Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка на интернет - лотке iLotok Черновцы - 112131Наша кнопка:
iLotok

Код кнопки

Объявление

Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка - Прочие услуги
Код: 112131 Создано: 15-07-2020 12:54
Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка

Цена:

1 грн.

Владелец: Все объявления этого владельца

design-moskalenko.com.ua/

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Категория:Прочие услуги
Регион:Украина, Черновцы и область

При розробці інтер'єрів у класичному стилі ми застосовуємо поєднання традиційних технологій і рельєфних композицій ручної роботи. Наші барельєфні панно, рельєфні панно і рельєфні картини доповнюють, роблять більш витонченими композиції в стилі ампір, пізній класицизм, бароко і рококо.
З іншого боку, працюючи з барельєфом і настінними рельєфними панно ми не робимо прив'язку тільки до класичних стилів в дизайні інтер'єру, адже барельєф також користується великою популярністю і в сучасних інтер'єрах.
Відмінність більшою мірою полягає в сюжеті малюнка і формах самого барельєфа. У класичних стилях він більш реалістичний і симетричний, а в сучасних стилях той же барельєф в більшій своїй частині має абстрактні й асиметричні форми.
Створюючи барельєф в інтер'єрі, ми застосовуємо технологію об'ємного рельєфною живопису. Наш ліпний декор доповнює барельєфні картини, вони стають виразніші, їм властива певна витонченість і саме на них надалі акцентується увага. Барельєф у результаті стає основною родзинкою і центром інтер'єрної композиції.
В арсеналі наших послуг виготовлення барельєфів на замовлення, ми готові створити для Вас барельєф ручної роботи з прив'язкою до сюжету. Наші майстри використовують технології патинування поверхні, за бажанням замовника щодо барельєфної композиції може застосовуватися ефект старіння.
Крім класичних і монотонних барельєфів, коли мова йде про настінне панно, також нами застосовується і художній розпис по барельєфу. У нашому виконанні вони завжди ексклюзивні, і високо цінується нашими клієнтами.
Ми спеціалізуємося на виготовленні саме ексклюзивних барельєфів, технік їх виготовлення наші художники і декоратори знають одночасно декілька. Крім настінних панно ми виготовляємо унікальні рельєфні картини з дуже красивою і незвичайною текстурою металу. Такі картини як правило застосовуються для класичних інтер'єрів преміум класу.
Декоруючи рельєфні картини ми застосовуємо технологію нанесення на об'ємну композицію метал, що додає картинам блиск і глибину відображення, (декоративне золочення, хромування і сріблення).
Будемо раді бачити Вас у нас в дизайн студії, ми зможемо запропонувати Вам вишуканий і ексклюзивний продукт, який Ви більше ніде не зможете побачити та замовити.

Наші роботи можна подивитись тут: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/lipnyj-dekor-barelyef

Наш Youtube канал:https://www.youtube.com/watch?v=IKDELMvx3rg&t=19s

Наш Pinterest: https://www.pinterest.ru/designstudiomoskalenko/boardsКартинки

Контактные данные

Имя: Роман
Контактные телефоны: 0951054285

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисункеИнформация на iLotok предоставляется пользователями и только они несут ответственность за ее содержимое. Сайта iLotok только хранит и распространяет информацию пользователей и не несет ответственность за ее содержимое.
Мы не продаем и не предоставляем во временное пользование частную информацию зарегистрированных пользователей iLotok третьим лицам. Но мы можем сообщать частную информацию государственным органам в соответствии с требованиями закона в том случае, если объявление или любая другая информация ущемляет права другого лица или несет неправомерный характер. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов, на которые ссылается iLotok. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google перейдите по этоу ссылке.
Детали объявления. Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка, Прочие услуги, Черновцы, цена Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка на интернет - лотке iLotok Черновцы - 112131.